Kontakt

Mgr. Štěpán Jakubec

Mgr. Štěpán Jakubec

Fyzioterapie dospělých, starších dětí a sportovců

e-mail: jakubecs@seznam.cz
Tel.: +420 739 214 615

Mgr. Kateřina Jakubcová

Mgr. Kateřina Jakubcová

Fyzioterapie dětí kojeneckého a batolecího věku

e-mail: jakubkat@centrum.cz
Tel.: +420 737 661 447

Najdete nás na adrese:
Jasenická 1493,
755 01 Vsetín

budova bývalé pekárny, nyní součást haly společnosti Climax. Parkování možné buďto na parkovišti před halou nebo u cesty.

Objednat se

Nedovolali jste se?

Nechte nám Váš kontakt.

Dvě následující pole nevyplňujte - slouží jako ochrana proti spamu.

Sem nic nepište!

Účelem vyplnění a odeslání tohoto formuláře je zrychlení a zjednodušení komunikace s Vámi.

Mgr. Štěpán Jakubec chrání poskytnuté osobní údaje v souladu s předpisy ČR a EU (GDPR).

Ochrana osobních údajů
Přístupem na tyto stránky, jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci poskytovaných služeb nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.

Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky, dotazu či jiné služby a slouží také pro vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému vyúčtování Vaší objednávky. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.

Mgr. Kateřina Jakubcová